Red Bull X-Fighters Jams tour w Mikołajkach, Gdyni oraz Szczecinie

FMX W RYTMIE HIP HOP!
RED BULL X-FIGHTERS JAMS
18 – 22 LIPCA 2011; MIKOŁAJKI, GDYNIA, SZCZECIN

Polskie wybrzeże, jak co roku w sezonie letnim zamienia się w główny cel wakacyjnych podróży. Druga połowa lipca zapowiada się szczególnie emocjonująco dla fanów freestyle motocross i miłośników letnich koncertów pod chmurką! Już za dwa tygodnie północna Polska zostanie zdominowana przez światowej klasy zawodników Freestyle motocross i dźwięki grane wprost z dachu autobusu, w ramach Red Bull X-Fighters Jams tour! Między 18, a 22 lipca w Mikołajkach, Gdyni oraz Szczecinie odbędą się najbardziej prestiżowe pokazy FMX, którym wtórować będą koncerty takich gwiazd jak: Abradab czy Warszafski Deszcz. Planowane atrakcje są jedynie zapowiedzią tego, co będzie się działo 6 sierpnia w Poznaniu na międzynarodowych zawodach Red Bull X-Fighters!

Od poniedziałku 18 lipca urlopowicze przebywający w krainie wielkich jezior będą mieli niepowtarzalną szansę by zobaczyć pokazy Freestyle motocross w wykonaniu światowej klasy zawodników z grupy FmX4Ever: Na Placu Wolności w Mikołajkach zaprezentują się m.in.: dwukrotny mistrz Nowej Zelandii w FMX Nick Franklin, oraz Belgowie: Jimmy Verburgh, Gelles Delong i Bjorn van den Broeck.

Zapierające dech w piersiach skoki, backflipy, karkołomne manewry i wiele innych spektakularnych ewolucji odbywających się na wysokości 10-11 metrów, to tylko część z zaplanowanych atrakcji. Pokazy odbywać się będą w rytm dźwięków granych z mobilnej sceny muzycznej – Red Bull Tourbus! Muzyczny autobus, na dachu, którego wystąpią m.in. Abradab i Warszafski Deszcz to jedyna scena muzyczna w Polsce, pozwalająca na zorganizowanie koncertu niemalże w każdym miejscu!

Kolejny przystanek, na trasie Red Bull X-Fighters Jams odbędzie się 20 lipca na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Zaledwie dwa dni później pokazy dotrą do stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecina.

Harmonogram pokazów:
18.07.2011 – Mikołajki – Plac Wolności, start godz. 19.00.
Red Bull Tourbus: Neony i Abradab.
After Party: Wioska Żeglarska, ul. Kowalska 3.

20.07.2011- Gdynia – Skwer Kościuszki, start godz. 19.00.
Red Bull Tourbus: Planet L.U.C i Warszafski Deszcz.
After Party: Aloha Cipika, Aleje Jana Pawła II 11.

22.07.2011 – Szczecin – Wały Chrobrego, start godz. 19.00.
Red Bull Tourbus: Planet L.U.C i Warszafski Deszcz.
After Party: Lulu Music Club, ul. Partyzantów 2.

Wszystkie lipcowe pokazy stanowią rozgrzewkę przed polskim przystankiem międzynarodowej serii Red Bull X-Fighters, który 6 sierpnia b.r. odbędzie się w Poznaniu na Stadionie Miejskim. Bilety na zawody Red Bull X-Fighters w Poznaniu – w cenie od 119 zł do 199 zł dostępne są
w sprzedaży na www.redbull.pl

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=1398

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Jak często jezdzisz na torze?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Promocja imprez Motocross
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+