Relacja – wideo – FIM Super Enduro, Atlas Arena, Łódź 10.12.2011

super-enduro-lodz

W ostatnią sobotę (10.12.2011) odbyła się kolejna runda mistrzostw świata FIM Super Enduro. Tym razem miejscem zaciętej walki stała się Łódzka Atlas Arena wypełniona prawie po brzegi – zjawiło się ponad 7 tyś widzów.
Przez trzy godziny byliśmy świadkami znakomitego widowiska w wykonaniu światowej klasy zawodników Enduro z Tadeuszem Taddym Błażusiakiem na czele. Adrenaliny nie zabrakło ani na chwile – w przerwach między kolejnymi wyścigami odbywały się wyśmienite pokazy FMX.

Tak jak prawdopodobnie wszyscy mieli nadzieje, Taddy nie zawiódł i w pięknym stylu wygrał wszystkie trzy biegi aby tym samym jeszcze bardziej zwiększyć swoja przewagę punktową nad rywalami w serii.
Na podium oprócz Tadeusza Błażusiaka uplasowali sie: Joakim Ljunggren (miejsce drugie) oraz Cristobal Guerrero (miejsce trzecie).

Raz jeszcze należy podziękować organizatorom za wspaniałe widowisko i nie pozostaje nic innego jak odliczać dni do kolejnej imrezy w przyszłym roku.

Pełne wyniki zawodów dostepne będą pod adresem – enduroarena.com

Relacja wideo z FIM Super Enduro, Atlas Arena, Łódź:

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=2229

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Moja ulubiona marka opon to:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Promocja imprez Motocross
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+