Obóz kondycyjno szkoleniowy w Obornikach – motocross/quad – 22 do 25 marca 2012

plakat-oboz-2012

Tytuł: Obóz kondycyjno szkoleniowy w Obornikach
Lokalizacja: Oborniki
Data rozpoczęcia: 2012-03-22
Data zakończenia: 2012-03-25

Każdy dzień jest starannie zaplanowany od wczesnych godzin rannych do późnych wieczornych. Sugerując się poprzednimi latami i frekwencją, jaką mieliśmy spodziewamy się jak zawsze pełnego kompletu, czyli ponad 100 zawodników.

W nadchodzącym obozie tak samo jak w poprzedniej edycji obozowicze będą podzieleni na dwie grupy, osobno quady osobno motocykle a to wszystko po to by treningi mogły przebiegać sprawniej i bezpieczniej.

Opisując zgrupowanie w skrócie: pierwszego dnia rano od godziny 8 na torze będą walczyli quadowcy natomiast w tym samym czasie motocykliści odbędą wykłady szkoleniowe z instruktorami w Hotelu Milenium. O godzinie 13 nastąpi zmiana, na tor wjadą motocykle a quady po polowym posiłku w postaci ciepłej kiełbasy z grilla, ciepłej herbacie i innych pysznościach po umyciu maszyn udadzą się na wykłady do hotelu.

Po treningach i wykładach wspólnie wszyscy obozowicze, instruktorzy i organizatorzy zbierają się w jednym z obornickich Pubów gdzie odbędzie się spotkanie integracyjne. Spotkanie to poprowadzą organizatorzy wraz ze sponsorami oraz firmami związanymi stricte z sportem motorowym. Jak co roku będzie dużo niespodziane, ciekawostek a przede wszystkim będzie panowała głośna rodzinna atmosfera nacechowana tematami motocrossowymi.

Kolejny dzień po śniadaniu motocykle zaczną w przeciwieństwie do dnia poprzedniego od ciężkiego treningu na torze a quadowcy w tym czasie będą oglądać i analizować filmy, które zostały nagrane podczas ich treningu na torze.

Podobnie jak pierwszego dnia o godzinie 13 nastąpi zamiana, motocykle zjadą z toru do garażu a ich miejsce zastąpią quady z chęcią poprawy złych nawyków, które zostały wychwycone i uzmysłowione przez instruktorów podczas analizowania filmów.

Po zakończeniu treningów na torze i wykładów w hotelu w godzinach późno popołudniowych wszyscy obozowicze wraz z całą kadrą szkoleniową udadzą się do Obornickiej Hali sportowo widowiskowej na specjalny turniej piłki nożnej halowej.

Następny dzień zaczyna się od treningu quadów na torze i wykładów dla motocyklistów. O godzinie 13 nastąpi jak zwykle zamian powiązana z posiłkiem. Po zakończonym treningu chętni obozowicze udają się busami na obornicki basen gdzie mają do dyspozycji baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi i saunę. Wszystko to po to by następnego dnia wstać wypoczętym, zregenerowanym, pełnym sił do niedzielnych zawodów sprawdzających, pierwszych zawodów w sezonie 2012.

W dużym skrócie tak właśnie będzie wyglądał Obóz Szkoleniowo Kondycyjny dla Quadów i Motocykli dla profesjonalistów i amatorów. Obóz ten ma na celu kształcić, doskonalić nasze umiejętności, ale przede wszystkim jednoczyć nas, jako ludzi o tych samych zainteresowaniach o tym samym hobby. W naszym obozie może wziąć udział każdy, kto ma chęci swój sprzęt i odpowiedni strój do bezpiecznego uprawiania tego sportu, wiek, płeć nie gra roli!

Do dyspozycji trenerów i uczestników będzie 6 lub 7 torów jazdy z wszystkimi rodzajami nawierzchni. Każdy tor będzie miał inny stopień trudności. Warty uwagi jest również fakt, że tor nasz uległ w sezonie 2011 całkowitej renowacji. Mamy nową maszynę startową, profesjonalnie wyprofilowany cały tor (łuki, hopy), bardzo bezpieczny i szeroki, co zostało docenione przez Przedstawicieli PZM oraz UEM MX Commision, od której otrzymaliśmy homologację toru federacji, UEM, która pozwoli nam na organizowanie Mistrzostw Europy w Motocrossie.

Jeśli chodzi o sztab szkoleniowy to będą to oczywiście jedni z najlepszych, jeśli nie najlepsi zawodnicy w Polsce występujący na arenie całego świata. Nie chcemy zdradzać nazwisk, ale dla niecierpliwych możemy podpowiedzieć, że będą to nasi przyjaciele klubowi, którzy goszczą na naszym obozie, co roku plus niespodzianki organizatora.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z organizatorami:

ZGŁOSZENIA NA OBÓZ : marcin.biedny@onet.pl

DRUKI ZGŁOSZENIOWE DO POBRANIA

KARTA ZGŁOSZENIOWA.pdf
KARTA ZGŁOSZENIOWA.doc
cennik obozu 2012.pdf

Marcin Biedny tel: 691 431 722, 604 773 753,

Robert Kramer tel: 663 699 540,

Grzegorz Mantyk tel: 504 121 485,

Więcej informacji o zgrupowaniu oraz kilka fot z poprzednich lat pod adresem: motokluboborniki.pl

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=2467

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Moja płeć to:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Promocja imprez Motocross
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+