Oficjalne otwarcie toru motocrossowego Cieszyn-Boguszowice 04.08.2012

otwarcie-toru-motocrossowego-cieszyn-2012

Tytuł: Oficjalne otwarcie toru motocrossowego Cieszyn-Boguszowice
Lokalizacja: Tor motocrossowy Cieszyn-Boguszowice
Data: 2012-08-04

4 sierpnia w Cieszynie zostanie oficjalnie otwarty nowy tor motocrossowy – obiekt został zmodernizowany dzięki ponad 3 milionom złotych pozyskanym z dotacji Unii Europejskiej. Cieszyński Klub Motorowy oraz miasto Cieszyn i Polski Związek Motorowy oddając do użytku tor chcą aby stał się on stolicą polskiego i europejskiego motocrossu. Podczas imprezy, która rozpocznie się o 12:00, zostaną rozegrane dwa pokazowe wyścigi. Na początek na nowym torze będą rywalizować quady, po nich do ścigania przystąpią specjaliści od motocrossu. Gośćmi organizatorów będą m.in. Rafał Sonik – wielokrotny Mistrz Polski w enduro, motocrossie i konkurencji quadów, zdobywca Pucharu Świata, pierwszy Polak, który uplasował się na podium Rajdu Dakar – w 2009 wywalczył 3 miejsce w konkurencji quadów w tym najbardziej prestiżowym rajdzie świata oraz Michał Szuster – czołowy europejski zawodnik w rajdach enduro i motocrossie, mistrz Europy 2009, wielokrotny Mistrz Polski. Z kibicami spotka się także Józef Cabała – kolejny uczestnik Rajdu Dakar. Nie lada gratka czeka na fanów sportów motorowych późnym popołudniem – około 17:00 rozpocznie się widowiskowe Destruction Derby. Emocjom sportowym będą towarzyszyć pokazy sprzętu, konkursy dla publiczności, swoje umiejętności zaprezentują także skaterzy, którzy „przetestują” po raz pierwszy skatepark wchodzący w skład kompleksu. Całość poprowadzi dziennikarz sportowy i znawca tematyki motoryzacyjnej Andrzej Borowczyk. Poniżej znajdziecie ramowy program otwarcia.

PROGRAM:
12:00 – 13:30 – treningi quadów i motocrossu, prezentacja quada – specyfika dyscypliny, zasady rywalizacji, tajniki sprzętu, historia, konkursy dla publiczności, pokazy modeli zdalnie sterowanych, gość specjalny Rafał Sonik.
13:45 – oficjalne otwarcie toru
14:15 – wyścig quadów
15:15 – prezentacja motocykla – specyfika dyscypliny, zasady rywalizacji, tajniki sprzętu, historia.
15:30 – wyścig motocross
16:00 – ogłoszenie wyników
16:15 – gość specjalny Michał Szuster
16:30 – dekoracja – quad, motocross
16:50 – zawody DESTRUCTIONDERBY
19:00- koncerty zespołów BrokenReed oraz GRUPA FURMANA

Mapa dojazdu na tor motocrossowy Cieszyn-Boguszowice:

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=3593

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Jaki obecnie posiadasz motocykl?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Promocja imprez Motocross
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+