Foto relacja z III Memoriału im Andrzeja Czyżowskiego

III Memorial im Andrzeja Czyzowskiego

8 maja odbył sie III Memoriał im Andrzeja Czyżowskiego który zarazem był Pierwszą rundą Otwartych Amatorskich Mistrzostw Małopolski w Motocrossie. Impreza zorganizowana byla przez Rzeszowski Klub Motocyklowy „RAPTOR”.

Aby dotrzeć na zawody na czas, konieczna byla dla nas pobudka o 6 rano. Po nastawieniu sześciu budzików tak tez sie stalo… Niestety za oknem ulewa. Nie czekajac długo wróciliśmy pod cieple kołdry. I pewnie przegapilibyśmy te zawody gdyby nie przypadkowy tel okolo godziny 10 rano, po którym okazało sie że za oknem jest piękna pogoda. Do Rzeszowa dojechaliśmy dopiero na 15:00 dlatego też brak nam relacji wideo a i ilosć zdjęc jest okrojona.

Tak czy inaczej zawody można uznać za udane. Organizacja super, tor mimo pogody nie zamienił sie w jezioro, zawodnicy skakali daleko i wysoko. Jedyne nad czym można według nas popracować na następny raz to kiełbaski z grilla :)

Wyniki z III Memoriału im Andrzeja Czyżowskiego w formacie pdf:
Kwalifikacje
Wyścig I
Wyścig II
Generalka
Za opracowanie wyników odpowiedzialna byla firma datasport.pl

Galeria zdjeć z Pierwszej rundy Otwartych Amatorskich Mistrzostw Małopolski w Motocrossie:

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=743

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Mój wiek to:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Promocja imprez Motocross
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+