Łap okazję – walentynkowa promocja Diverese NIGHT of the JUMPS

Łap okazję - walentynkowa promocja Diverese NIGHT of the JUMPS

Łap okazję – walentynkowa promocja Diverese NIGHT of the JUMPS

Dla jednych 14 luty to kolejne z wielu nic nieznaczących świąt. Dla innych – okazja do przypomnienia drugiej osobie jak bardzo im na niej zależy. Niezależnie od tego, czy należysz do przeciwników, czy entuzjastów Dnia Zakochanych, jedno jest pewne: promocyjnej oferty walentynkowej Diverse NIGHT of the JUMPs nie warto jej przegapić.

Tylko w terminie od 9 do 14 lutego macie możliwość zakupu prezentu dla swojej drugiej połówki. Oczywiście w promocyjnej cenie. Przy zakupie dwóch biletów, za drugi trzeba będzie zapłacić jedynie 50% ceny. To jedna z niewielu okazji, aby zdobyć bilety w tak okazyjnej cenie i zabrać ukochaną osobę na najbardziej ekstremalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w kraju!

Przypomnijmy, że na wszystkich, którzy wybiorą się 22 marca do ERGO Areny Gdańsk/Sopot czeka wiele (nie tylko) sportowych wrażeń. Poza skokami na motocyklu na wysokości niemal trzeciego piętra w wykonaniu najlepszych zawodników Freestyle Motocrossu na świecie, próbą bicia rekordu w skoku wzwyż na motocyklu oraz niezwykle widowiskowym konkursem Race&Style, widzowie mogą spodziewać się wielu dodatkowych pokazów oraz atrakcji.

Do najważniejszych należy skok Miss Polonii z 2011 roku Marceliny Zawadzkiej. Marcelina wspólnie ze Stianem Pedersenem (Norwegia) skoczy z rampy na skuterze śnieżnym. Chwilę później, również na skuterze, Stian ze swoim bratem Andreasem wspólnie wykonają Tandem Backflipa – jeden z najniebezpieczniejszych tricków na świecie. Dodatkowo widzowie będą mieli możliwość spotkania się z wszystkimi zawodnikami „oko w oko” podczas Pit Party oraz wziąć udział w specjalnej sesji autografów. A trzeba zaznaczyć, że to tylko niektóre punkty programu przygotowane specjalnie na Diverse NIGHT of the JUMPs.

Diverse Night of The Jumps nadchodzi wielkimi krokami. Czasu na zakup biletów, zwłaszcza w tak wyjątkowej cenie, coraz mniej, więc jeśli jeszcze ich nie macie, spieszcie się, aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego otwarcia sezonu motocyklowego w kraju!

Bilety nadal do nabycia na EVENTIM.PL oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps – link
Oficjalny profil na Facebook’u – link

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Nasza relacja z poprzedniej edycji – lnk

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=7439

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Motocykle jakiej marki uważasz za najbardziej niezawodne?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+