Motocrossowe Halloween 2014 – Sobieńczyce

Motocrossowe Halloween 2014 - Sobieńczyce

Motocrossowe Halloween 2014 – Sobieńczyce

Halloween to jedna z najhuczniejszych imprez w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii, Wielkiej Brytanii i cieszy się największą popularnością. Głównymi symbolami święta jest wydrążona i podświetlona od środka dynia z wyszczerbionymi zębami, duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki i inne. Zwyczaj ten związany z maskaradą i obchodzony w wielu krajach nocą 31 października. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej.

Ale wróóóć, jesteśmy w Polsce! Święto Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90 i z każdym rokiem święto to cieszy się coraz większą popularnością! W miastach i miasteczkach tysiące dzieci przebierają się za duszki i czarownice, aby zbierać po sąsiadach cukierki. Niestety, niewinne zabawy są srogo tępione przez Kościoły, ale kto nam zabroni?

Nie znajdujemy się w Ameryce, Kanadzie, Irlandii ani w Wielkiej Brytanie ale w Polsce w miejscowości Sobieńczyce gdzie jest największy tor motocrossowy Speed Star! Na tym Halloween poczujesz się jak na prawdziwym, zagranicznym! W rzeczywistości Halloween trwa tylko jeden dzień, a u nas? U nas będzie trzy dni wspaniałej zabawy halloween’owej gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Zabawy będą dla najstarszych jak i dla najmłodszych. Nie zapominajmy też o przebraniach! WAŻNE!! Każdy kto nie będzie miał przebrania nie zostanie wpuszczony na tor! Aaa i nasza wspaniała straszna kuchnia w której dostaniemy cmentarne ciasteczka, mumie i napijemy się ponczu! Nasze Halloween zaczyna się 31.10 zgrupowaniem, a kończy się 2.11 wyścigiem najstraszniejszego potwora!

Ceny:
1 osoba, pobyt bez noclegu
wyżywienie 2x śniadanie, 2x obiad, 2x kolacja
+ koszty halloween
160 zł

Koszt samej imprezy halloween’owej – 60 zł (w tym szwedzki stół, napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz liczne atrakcje halloween’owe)

wynajem domków 8osobowych 220 zł noc
przyczepa/ kamper + prąd 30 noc
+50% zniżki na motory dla osób korzystających z oferty halloween’owej

Prosimy o potwierdzenie obecności lub rezerwacje domków na e-mail office@speed-star.pl

Mapa dojazdu na tor motocrossowy Speed Star:

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=8728

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Motocykle jakiej marki uważasz za najbardziej niezawodne?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Promocja imprez Motocross
sezon MXGP 2015 - oglądaj NA ŻYWO
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+