Diverse NIGHT of the JUMPS 2015 – Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – KRAKÓW

Diverse NIGHT of the JUMPS 2015 - Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie - KRAKÓW

Diverse NIGHT of the JUMPS 2015 – Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – KRAKÓW

Tytuł: Diverse NIGHT of the JUMPS 2015 – Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie
Lokalizacja: KRAKÓW ARENA
Data: 21.03.2014
Kategoria: Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie

Diverse NIGHT of the JUMPS: Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie 2015 w Krakowie!

Diverse NIGHT of the JUMPs zagoszczą w najnowocześniejszej i największej hali w Polsce, w której z ponad 2 tysięcy ton ziemi powstanie ogromny tor do Freestyle Motocrossu z sekcją supercrossową. Otwarta w 2014 roku Kraków Arena do tej pory gościła jedną imprezę w randze Mistrzostw Świata. Już 21 marca 2015 roku Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie zawitają na południe kraju, gdzie zawodnicy zmierzą się w walce o punkty klasyfikacji generalnej. Wszystkich, którzy wybiorą się do Kraków Areny czeka wydarzenie sportowe najwyższej rangi połączone ze spektakularnym show. Tego jeszcze w Krakowie nie było!

Historia Mistrzostw Świata FMX w Polsce sięga roku 2006 kiedy to marka Diverse, jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi w katowickim Spodku. Wcześniej w tym samym roku Freestyle Motocross został wpisany na oficjalną listę dyscyplin motorowych rozgrywanych pod egidą FIM. W latach 2011, 2013 i 2014 zawody miały swoje kolejne odsłony w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. W 2015 roku niesamowite ewolucje wykonywane przez zawodników na wysokości niemal trzeciego piętra powrócą na południe Polski do największej areny w naszym kraju.

Wirtuozi lotów na motocyklach po raz kolejny wrócą do Polski w prawdziwie mistrzowskim wydaniu. Reprezentanci między innymi: USA, Australii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz oczywiście Polski powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej oraz serca widzów w Kraków Arenie. Sama rywalizacja w konkursie Freestyle to jednak nie wszystko. Podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie mają okazję na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami podczas Pit Party, a dodatkowe konkursy, w których między innymi zawodnicy będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż dostarczą dodatkowej ekstremalnej dawki wrażeń. Ponadto, organizator już teraz zapowiada, że to nie koniec atrakcji.

„Noc Skoków” słynie z tego, że za każdym razem dla widzów przygotowane jest dodatkowe show. Przykładem może być Tandem Backflip w wykonaniu Iwony Guzowskiej i Petra Pilata. Widzowie, którzy wybrali się w 2013 roku do ERGO ARENY mogli zobaczyć Iwonę Guzowską w dość niecodziennej roli. Iwona, która kojarzy się przede wszystkim z bokserskim ringiem lub salą sejmową, tym razem wspólnie z Petrem Pilatem wsiadła na motocykl i z pełnym sukcesem, wykręciła Tandem Backflipa. Co będzie wydarzeniem specjalnym w Krakowie? O tym organizatorzy wraz z wybranymi zawodnikami poinformują w niedługim czasie na specjalnej konferencji prasowej, która jak na zawody związane z freestyle’m przystało w niestandardowy sposób zaserwuje drobny przedsmak mistrzowskich emocji.

Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ lista startowa na przyszły sezon MŚ zawiera wiele mocnych nazwisk, o których będziemy sukcesywnie informować. Już teraz możemy zdradzić, że w stawce znajdzie się trzech byłych i jeden urzędujący Mistrz Świata. Remi Bizouard (2008, 2009, 2012), Libor Podmol (2010), David Rinaldo (2013) oraz Maikel Melero (2014) te cztery nazwiska gwarantują rywalizację na najwyższym światowym poziomie. Każdy z nich ma w swoim repertuarze niesamowicie widowiskowe i trudne tricki, które będzie chciał zaprezentować w walce o punkty klasyfikacji generalnej.

Wymieniona powyżej czwórka zawodników to „pewniaki” w walce o najwyższe trofeum, pamiętajmy jednak, że Freestyle Motocross jest sportem nieprzewidywalnym. Czy pozostali zawodnicy mogą im pomieszać szyki ? Czy podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w krakowskiej arenie zawodnicy po raz kolejny zaprzeczą prawom fizyki wykonując zaskakujące kombinacje tricków? Wszystkiego dowiecie się już 21 marca 2015 r.

Odliczanie do polskiego Grand Prix w Krakowie zostało rozpoczęte, jeśli jeszcze nie macie biletów, spieszcie się aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekstremalnego wydarzenia 2015 roku na południu kraju! Bilety już do nabycia na: Eventim.pl, oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT
Więcej informacji na: sportainment.pl
Bilety do nabycia na eventim.pl

Mapa dojazdu do Kraków Arena:

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=8795

Nadchodzące wydarzenia

  • Events are coming soon, stay tuned!

ANKIETA

Mój wiek to:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+