Nitro Circus Live powraca do Polski z nowym SHOW – MOTO MAYHEM – 16.06.2015

Nitro Circus Live powraca do Polski z nowym SHOW - MOTO MAYHEM

Nitro Circus Live powraca do Polski z nowym SHOW – MOTO MAYHEM

NITRO CIRCUS – MOTO MAYHEM Święto maszyn napędzanych oktanami z udziałem światowej gwiazdy Travisa Pastrany, najlepszych zawodników Freestyle Motocross oraz szalonych konstrukcji i machin.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 16 lutego, od godziny 10:00 na Eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży Eventim.
Nitro Circus Live, globalny fenomen sportów akcji, prezentuje całkowicie nowe, wysokooktanowe show: Nitro Circus – Moto Mayhem, które po raz pierwszy zawita na Europejskie stadiony, w tym na Stadion Legii w Warszawie.

Pod wodzą 17-krotnego medalisty X-Games, Travisa Pastrany, Nitro Circus – Moto Mayhem będzie gościło ponad trzydziestu najlepszych zawodników FMX, BMX oraz niemal każdej, innej, istniejącej dyscypliny motorowych sportów akcji. Obecnie trasa obejmuje już przystanki w dziesięciu europejskich miastach, z czego w pięciu Nitro pojawi się po raz pierwszy.
Listę niesamowitych zawodników FMX otwiera sam Travis Pastrana. Znajdują się na niej również mistrz podwójnego backflipa i obecny mistrz X-Fighters – Josh Sheehan oraz złoci medaliści X-Games – Adam Jones, Blake „Bilko” Williams i Cam Sinclair. Widowisko dodatkowo uświetnią skutery śnieżne, quady, ewolucje tandem FMX, szaleństwa minibike’owe oraz inne dziwne twory motoryzacji. Jeśli maszyna ma silnik – musi polecieć.

Fani BMX również nie zostają pominięci, ponieważ inżynierowie Nitro spędzili lata na dopracowywaniu technologii, która pozwoli gwiazdom takim jak Dustry Wygle czy Ethen i Gavin Godfrey polecieć dalej, wyżej i szybciej niż kiedykolwiek do tej pory. Zostanie ona użyta również do wyniesienia w powietrze różnego typu machin. Fani mogą spodziewać się więc większej ilości skandalicznych szaleństw wykonywanych również przez gwiazdy pierwszej serii Nitro Circus.

Co więcej, podczas nadchodzącej europejskiej trasy, zawodnicy Nitro będą po raz pierwszy na świecie podejmować się wykonywania niektórych ewolucji. Jolene Van Vugt będzie próbowała pobić rekord dystansu, jaki przeleci w swoim popisowym samochodzie Barbie. Gwiazdy FMX – Matty i Emma McFerran będą jedynym duo na Ziemi, które zaprezentuje Freestyle Motocross w tandemie, na jednym motocyklu. Z kolei Ethan Godfrey-Roberts podejmie próbę wykonania podwójnego backflipa na minibike’u.

Bilety na Nitro Circus – Moto Mayhem w Warszawie będą dostępne w sprzedaży od 16 lutego od godziny 10:00 w serwisie Eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży Eventim.

„Bardzo cieszymy się z możliwości zaprezentowania naszego show po drugiej stronie Atlantyku.” – mówi Pastrana – „Nasi ziomale od produkcji wynieśli to show na inny poziom. Udział tych wszystkich motocykli, quadów i samochodów sprawi że będzie to niezapomniane widowisko. Sam zawsze uwielbiałem trasy po Europie – Wasi fani są niesamowici! Nie możemy już się doczekać.”

Michael Porra, Dyrektor Zarządzający Nitro Circus Live: „Rok 2014 był dla nas przełomowy. Po raz pierwszy pojechaliśmy w trasę po Ameryce i jej odbiór był niesamowity. Rok 2015 szykuje się jeszcze lepiej, z naciskiem na naszą nową, europejską trasę oraz prawie 80 przystanków na całym świecie zaplanowanych na ten rok.”
Porra dodaje: „Zawsze staramy się zaprezentować fanom rzeczy, których nigdy nie widzieli, a Nitro Circus – Moto Mayhem będzie tego idealnym przykładem.”.
Fani, którzy czekają na jeszcze większą dawkę Nitro Circus mogą wykupić specjalny pakiet Nitro Club. Pakiet gwarantuje najlepsze miejsca oraz możliwość obejrzenia prób i przygotowań przed rozpoczęciem show. Pakiet zawiera również pamiątkową smycz oraz podpisany elektronicznie plakat Nitro.

Nitro Circus od zawsze podnosi poprzeczkę pobijania rekordów oraz zapierających dech w piersiach akrobacji, ale Moto Mayhem wynosi show na inny poziom. Zapnijcie pasy!
Więcej informacji o Nitro Circus – Moto Mayhem, nowości o trasie oraz zdjęcia zza kulis znajdują się na stronie http://www.nitrocircus.com, Twitterze: @nitrocircuslive oraz Facebooku: www.facebook.com/NitroCircus. Kolejne informacje o show w Warszawie będą zamieszczane na Facebooku Rochstar Crew – www.facebook.com/RochstarCrew.

O Nitro Circus Live
Nitro Circus to wiodąca marka sportowo-rozrywkowa na świecie. Od skromnych początków, kiedy Jeremy Rawle, Gregg Godfrey oraz światowa gwiazda sportów ekstremalnych, Travis Pastrana produkowali nagrania DVD z garażu w Utah w 2003 roku, do przebojowego serialu telewizyjnego, będącego na antenie w ponad 60 krajach, popularność Nitro Circus wystrzeliła, zostawiając stały odcisk w umysłach młodych ludzi na całym świecie. Film Nitro Circus 3D z udziałem uczestników z serialu MTV miał światową premierę w 2012 roku.

W 2010 roku, obecny Dyrektor Zarządzający Nitro Circus oraz guru branży sportów akcji, Michael Porra, przekształcił serial telewizyjny w cykl wydarzeń, których nie można przegapić. Od pierwszej edycji, która miała miejsce w Australii, widowisko przejechało cały świat, pobijając rekordy sprzedaży oraz zdobywając zastępy wiernych fanów. Trasa Nitro Circus Live objęła pięć kontynentów, wprawiła w osłupienie ponad 1,5 miliona fanów oraz wyprzedała występy w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Chinach oraz Ameryce Południowej.

Więcej informacji oraz bilety do nabycia na:
Eventim.pl – bilety do nabycia od 16 lutego 2015
nitrocircus.com
facebook.com/NitroCircus
facebook.com/RochstarCrew

Mapa dojazdu na stadion Legii w Warszawie:

Krótki adres URL: http://motocross.dirtarena.pl/?p=8887

Copyright © DIRT ARENA™ Wszelkie pozostałe znaki towarowe i nazwy firm, zamieszczone w matriałach publikowanych należą do ich właścicieli. Znajdź nas w Google+